Ekip Tesisat Su Tesisatçısı

Yavuztürk, Karadeniz Cd. 5/A D:1, 34690 Ümraniye/İstanbul, Türkiye Ümraniye / İstanbul
Silver
Bugün 1 , Haziran ayında 31 ve toplamda 713 ayrı kişi ziyaret etti.

Harita

Tanıtım Videosu

Tüm Yorumlar

0 firma favorilere ekledi
Puan 0 / 5 - 0 yorum

Ekip Tesisat Su Tesisatçısı

Yavuztürk, Karadeniz Cd. 5/A D:1, 34690 Ümraniye/İstanbul, Türkiye

Su Kaçağı Bulma

İstanbul’un Asya kıtasında bulunan Ümraniye ilçesinde de yine bir şubemiz bulunur. Sizler zorluk çekmeyin diye her yerde şubemiz vardır. Ümraniye su kaçağı tespiti hizmetimizle Ümraniye’de ve çevre ilçelerinde yaşayan kişilere en iyi hizmeti en uygun fiyatlara sunuyoruz. Su kaçaklarında ki tek çözüm bizim ekiptir. Bizlerin özel olarak tasarlanıp düzenlenildiği cihazlar sayesinde bizler sizlere bu konu da en büyük destekçiniz. Çünkü üstün teknolojide ki robotlarımız ve cihazlarımız ile sizleri hiç yormadan ve zahmete sokmadan bizleri fazla uğraştırmadan yaptığımız bir işlemdir. Su kaçağının olmasını nedeni uzun yıllar kullanıla borular ya da eski binaların tekrar değiştirilmeye ya da onarılmaya ihtiyaç duyulmasından meydana gelmektedir.

Son Zamanlarda Su Kaçağı Problemleri Yaşanıyor

Ümraniye ilçemizin son dönemlerde su kaçağı ile ilgili yaşadığı problemlerden dolayı oldukça sıkıntı çektiğini ve bu sıkıntıların su tesisatlarından kaynaklandığını biliyoruz.su Tesisat olarak kullanmış olduğumuz akustik dinleme cihazlar,el bilgisayarları ve dedektör sistemleri ile evlerinde hiç bir kırma işlemi yapmdan sizlere ekstra bir masraf açmadan nokta atışı su sızıntına sebep olan boruyu bulup onarıyoruz Kısıklı Su Kaçağı Tespiti Ümraniye su tesisatlarında oluşan arızalar sebebiyle oldukça zor dönemler geçirmektedir. Firmamızın sunduğu imkanlardan bir tanesi olan su kaçağı bulma hizmetimizin detaylarını anlatacak olursak, öncelikli olarak su tesisatınızda meydana gelen kaçakları cihazlarımız aracılığı ile kırma dökme olmadan bulmaktayız. Sonrasında ise noktasal olarak bulduğumuz lokal bölgedeki kaçağın onarımını yapmaktayız.

Kısa Sürede Tespit İşlemi

Tespit ve onarım işlemlerinin toplam süresi ise en fazla yarım saat ya da 45 dakika olmakta ve bunun ötesine nadiren geçmektedir. Kaçakları bulurken dinleme cihazları, termal kameralar vb. aletler aracılığı ile aramasını yapmakta ve kırmadan dökmeden su kaçağını bulmaktayız. Ümraniye su kaçağı bulma işiniz için bizi aramaktan çekinmeyin. Profesyonel ustalarımız ve özel ekipmanlarımız sayesinde problemi kolaylıkla çözüyor ve sorunu gideriyoruz. Bize telefon numaralarımız aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Size bir telefon kadar yakınız!   Evlerinizde çok basit bir sorun olarak görünen su kaçağı sorunu doğru zamanda doğru bir tesisatçı ile sorun çözülmeye çalışılmadığı zaman evlerinizde oldukça masraflı olur.Özeliklede eski yöntemler kullanan ümraniye su kaçağı ekipleri evlerinizde oluşan su sızıntılarını bulmak için her tarafta tahimini kırıp dökme işlemi yaparak evlerinde daha çok masraf açmaktadırlar. Su kaçağı bulma hizmeti veren firmamız her daim kaliteli ve kesin çözümler üretmektedir. Evlerinizde borularınızın tamiratları artık 15 dakika gibi kısa bir sürede yapılmaktadır. Su kaçakları ileride sizlerin başına daha büyük işler getirebilir. Bu yüzden evlerinizde su kaçağı şüphesi duyuyorsanız bile bizleri arayarak yardım alabilirsiniz. Çünkü borularınız zamanla çürüyüp su sızdırmaya çalışır. Ve bu zamanla daha büyüyerek su baskınlarına neden olabilir. Mutfak boruları, banyo borularınız veya lavobalarınız tıkanır ise bizleri iletişim adreslerimizden arayıp gerekli tüm bilgileri alabilirsiniz.

Ümraniye Cihazla Su Kaçağı Bulma

İstanbul kökenli eski bir firma olan Tesisat, İstanbul’un tümünde olduğu gibi cihazla su kaçağı bulma hizmetini Ümraniye’de de vermektedir. Ümraniye cihazla su kaçağı bulma işleminde öncelikle kaçağın olduğu bölge noktasal olarak tespit edilmekte ve daha sonra sadece o kısımda 1-2 seramik kırılarak sorun tamamen ortadan kaldırılıyor. Siz de bu hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşabilirsiniz.

Çalışma Saatleri

Hafta İçi
Cumartesi
Pazar

Etiketler

Yorum Yaz

Oyunuz *

Zorunlu alanlar *